Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Czy masz już swój kalendarz adwentowy, z którym zaczniesz odliczanie do Świąt? Jeśli nie, to mam dla Ciebie świetną porpozycję! Niech to będzie czas radosny nie tylko dla nas, ale również dla innych – dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy. W tym roku zdecydowałam się zorganizować charytatywny kalendarz adwentowy, aby podzielić się magią Świąt także z osobami, dla których ten czas jest naprawdę trudny. Odliczaj do Świąt razem ze mną, każdego dnia wpłacając dowolną kwotę na zbiórki osób, które potrzebują wsparcia!

Charytatywny kalendarz adwentowy z Anulą

Na jednym z live’ów moja obserwatorka podsunęła mi pomysł, aby zorganizować w tym roku charytatywny kalendarz adwentowy. Nie zastanawiałam się – od razu postanowiłam działać! 

Na czym to polega nasz charytatywny kalendarz adwentowy?

Każdego dnia od 01.12 do 24.12 będę udostępniać na swoim instastory na instagramie @anna_sudol zbiórkę, którą będziemy wspierać. Możesz wpłacić na nią dowolną kwotę, a w ramach podziękowania za udział w naszym charytatywnym kalendarzu adwentowym, otrzymasz na swój adres e-mail genialny wegański przepis!

Jeśli nie masz więc w tym roku kalendarze adwentowego, a chciałabyś odliczać dni do Świąt w miły sposób, który podaruje radość również innym, weź udział w tej charytatywnej akcji! Codziennie wpłacaj wybraną przez siebie kwotę na zbiórkę, jaką udostępnię, a podarujemy wspólnie odrobinę magii Świąt tym, którzy potrzebują wsparcia. 

24 wegańskie przepisy czekają właśnie na Ciebie!

Podczas naszego charytatywnego kalendarz adwentowego, każdego dnia będę udostępniała inną zbiórkę, którą będziemy wspierać. Oznacza to też, że codziennie możesz otrzymać zupełnie nowy wegański przepis na swój adres e-mail! Wystarczy, że wpłacisz na zbiórkę dowolną kwotę, a receptura będzie czekać na Twojej skrzynce mailowej. 

Dzięki temu przez cały czas trwania akcji możesz zebrać aż 24 przepisy, które wykorzystasz nie tylko w okresie świątecznym, lecz także przez cały rok! Otrzymasz nie tylko przepisy stworzone przeze mnie – zaprosiłam do udziału w tym kalendarzu także innych twórców, którzy postanowili podzielić się z nami swoimi recepturami na wegańskie dania i słodkości!

Charytatywny kalendarz adwentowy trwa

W tym wpisie znajdziesz wszystkie zbiórki, jakie wspieramy w trakcie trwania charytatywnego kalendarza adwentowego. Każdego dnia będę go aktualizować, a Ty do końca akcji będziesz mogła wspierać każdą ze zbiórek – nawet te, które były udostępnione podczas pierwszych dni.

Jakie zbiórki wspieramy? Oczywiście te, które mi przesłaliście, ponieważ bardzo chciałam Was zaangażować w organizację naszego charytatywnego kalendarze adwentowego.

Charytatywny kalendarz adwentowy Anuli

Charytatywny kalendarz adwentowy dzień 1

Podczas pierwszego dnia, wspieramy zbiórkę Konrada, który choruje na anemię anaplastyczną, przypominającą w objawach białaczkę. Konrad jest już po przeszczepie szpiku i chemioterapii, jednak, aby leczenie zadziałało, musi przyjmować lek, który nie jest refundowany. Niedługo skończą się dawki, które Konrad ma już wykupione – brakuje dawek na kolejne 1,5 miesiąca i właśnie na nie zbieramy teraz pieniądze!

Charytatywny kalendarz adwentowy dzień 2

Dzisiaj zbieramy pieniądze dla Andzi, która w swojej główce ma już 3 guzy – glejaki. W ostatnim czasie bardzo się powiększyły, przez co dziewczynka w naprawdę szybkim tempie traci wzrok. Trzeba jak najszybciej wznowić leczenie w USA, bo to ostatnia deska ratunku dla Andzi. Pomóżmy jej wygrać z chorobą!

Charytatywny kalendarz adwentowy dzień 3

Link do tej zbiórki został podesłany przez kilka różnych osób, dlatego nie mogliśmy przejść obok niej obojętnie. Mały Felek ma się urodzić 14 lutego 2022 roku, jednak nie ma połowy serduszka – właśnie dlatego potrzebne jest skomplikowane, wieloetapowe leczenie. Zarówno poród, jak i koszt pierwszej operacji to koszt ponad 400 tysięcy złotych, a brakuje jeszcze ponad 83% potrzebnej kwoty!

 

Charytatywny kalendarz adwentowy dzień 4

Dzisiaj zbieramy wspólnie pieniądze na turnus rehabilitacyjny dla Małgosi. Jej stan po wirusowym zapaleniu mózgu to znaczna niepełnosprawność – lekarze długo nie dawali rodzinie nadziei, aż trafili na wspaniały ośrodek. Małgosia zaczęła robić postępy – przyjmuje pokarm, komunikuje się z rodziną i… Istnieje szansa, że zacznie samodzielnie chodzić! Ale do tego potrzebna jest też nasza pomoc – trzeba zebrać potrzebną kwotę na trwającą zbiórkę.

 

Charytatywny kalendarz adwentowy dzień 5

Ta zbiórka jest naprawdę wyjątkowa – zbieramy dzisiaj pieniądze dla małej Martusi, która potrzebuje operacji w klinice w Rzymie. Ma ona ciężką wadę serca i jedynym ratunkiem dla niej jest skomplikowana, bardzo kosztowna operacja. Pomóżmy jej zawalczyć o swoje życie – ta urodzona niecałe dwa miesiące temu dziewczynka to prawdziwa wojowniczka!

Charytatywny kalendarz adwentowy dzień 6

Mały Dawidek pilnie potrzebuje operacji w Stanford, której koszt wynosi ponad 5 milionów złotych. Bez niej serce chłopca będzie biło jeszcze jedynie przez pół roku! Kochane Ziemniaczki, musimy zrobić wszystko, aby zebrać dla Dawidka jak najwięcej pieniędzy! Pomóżmy mu wygrać walkę o życie.

Charytatywny kalendarz adwentowy dzień 7

Kochane Ziemniaczki, duża mobilizacja! Dzisiejsza zbiórka musi zakończyć się do 31 grudnia, a mała Arianka potrzebuje zebrać aż 9 milionów złotych na operację w USA! Ta maleńka, 10-miesięczna dziewczynka ma złośliwego guza mózgu, który jest sklasyfikowany jako nowotwór IV stopnia. Jedyną szansą dla niej jest operacja w Szpitalu Dziecięcym w St. Louis w Stanach Zjednoczonych – pomóżmy jej zebrać choć ułamek potrzebnej kwoty!

Charytatywny kalendarz adwentowy dzień 8

Hania potrzebuje przeszczepu komórek macierzystych. Dziewczynka zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym czterokończynowym, przez co nie nie siedzi, nie chodzi i nie może nic chwycić w swoje dłonie. To choroba, która sprawia jej wiele bólu, a tuż po urodzeniu jej stan był naprawdę bardzo ciężki. Szansą dla Hani są komórki macierzyste – to one dają możliwość zmniejszenia nasilenia choroby i poprawę jej funkcjonowania. Pomóżmy więc zebrać Hani potrzebną kwotę!

 

Charytatywny kalendarz adwentowy dzień 9

Mała Iga choruje na SMA, czyli śmiertelną chorobę genetyczną. Jej jedynym ratunkiem jest lek, który naprawdę pomaga dziewczynce. Pierwszą dawkę otrzymała we wrześniu i zauważono znaczną poprawę. Jednak Iga nadal ma problemy z oddychaniem i jedzeniem, a lekarze zalecają wspomaganie oddechu. Niestety rodzina ma też problem z otrzymaniem respiratora. Pomóżmy małej Idze zawalczyć o zdrowie!

 

Charytatywny kalendarz adwentowy dzień 10–13

Ta skarbonka powstała dla małego Franka, który urodził się z wadą serca. Ten bardzo waleczny, uśmiechnięty dwulatek potrzebuje kosztownej operacji w USA, która wiąże nie tylko z opłatą tego zabiegu, lecz także z dwumiesięcznym pobytem w szpitalu. Pomóżmy zebrać małemu Frankowi pieniądze, aby mógł żyć pełnią życia!

Zróbmy wspólnie coś dobrego dla innych i podarujmy im odrobinę radości w ten świąteczny czas! Odliczajmy dni do Bożego Narodzenia, otwierając nasz charytatywny kalendarz adwentowy i wspierając wybrane zbiórki.

Bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie i pomoc,

Anula