Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Niedawno zapowiadałam Wam zmiany na blogu (posta zobaczycie tutaj). Teraz chciałabym zaprezentować ich pierwszą odsłonę jaką jest współpraca z dietetykiem.

Od dzisiaj stopniowo przy przepisach będą pojawiały się tabelki z wartościami odżywczymi. Tabelka będzie zawsze na samym końcu przepisu pod zdjęciami, przykład możecie zobaczyć tutaj: Burgery wegetariańskie bez jajek.

Stworzenie takich tabelek to bardzo ciężka praca, wymagająca dużej wiedzy i poświęcenia sporej ilości czasu. Dlatego chciałabym, żebyście bardzo serdecznie powitali Anię, która dzisiaj oficjalnie objęła stanowisko dietetyka bloga Grochem o Garnek :)

To tyle ode mnie, teraz klawiaturę przekazuję Ani.

Cześć! 

Ogromnie się cieszę, że mogę się Wam przedstawić. 

Nazywam się Ania i będę osobistym dietetykiem wszystkich czytelników Grochem o Garnek. Dietetyka jest największą moją pasją i to z nią łączę swoją przyszłość. Już od najbliższego poniedziałku do każdego przepisu Anuli będą załączone, przygotowane przeze mnie tabele wartości odżywczej. Jestem przekonana, że będą one dla was przydatne. Dzięki nim każdy będzie mógł dobrać odpowiednie przepisy do swoich potrzeb. 

Moją wiedzę żywieniową łącze z zamiłowaniem do dobrego jedzenia, zgodnie z zasadą którą wyznaję – ma być zdrowo i smacznie! Wierzę, że to co jemy wpływa na nasze samopoczucie i jakość życia. Nasz organizm zazwyczaj mówi nam, czego potrzebuje, wystarczy go słuchać i odpowiednio interpretować te sygnały. Więc zapomnijmy o diecie jako rygorystycznej, zazwyczaj krótkookresowej zmianie (tu link do świetnego posta Anuli: TOP 5 Zdrowa Dieta). Miejmy dobre przyzwyczajenia i nawyki, jedzmy to co lubimy i na co mamy ochotę, tylko z głową! ;)

Chciałabym się podzielić moją wiedzą i doświadczeniem, więc gorąco zapraszam do kontaktu. Piszcie, jeżeli tylko macie jakieś pytania dotyczące swojej diety, wątpliwości czy sugestie. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania!

Piszcie na e-mail: dietetyk@grochemogarnek.pl

Polecam zdrowe i smaczne jedzenie z dużą dawką uśmiechu! 

Ania

dietety-w-zespole-Collage

 

Czy Wy też już nie możecie się doczekać nowości na blogu? :)

Przypominam także o możliwości zapisania się do newslettera – wtedy zawsze będziecie na bieżąco :)

[newsletter]

Buziaki!