Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Odbiorcy mojego Newslettera otrzymali bezglutenowy jadłospis na 7 dni. Dzisiaj postanowiłam udostępnić go także dla wszystkich czytelników bloga. Jeśli macie ochotę w przyszłości jako pierwsi otrzymywać różne fajne treści ode mnie to zapraszam do zapisania się do listy subskrybentów, jest to możliwe pod tym wpisem.

By ściągnąć ebooka kliknij na obrazek poniżej:

 

jadłospis bezglutenowy i wegetariański

Mam nadzieję, że ten jadłospis chociaż troszkę ułatwił Ci życie i może odrobinę zachęcił do zdrowego odżywiania? Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi dotyczące tego ebooka, mojego bloga, jakiegokolwiek przepisu lub po prostu życia napisz do mnie: anula@grochemogarnek.pl

 

Dlaczego komentarze są ważne?

Wyobraź sobie, że wychodzisz z kimś na kawę i przez cały czas spotkania tylko Ty mówisz i opowiadasz co tam u Ciebie słychać, a Twój towarzysz nawet się nie odezwie. Nie uda Ci się go w ten sposób poznać, nie dowiesz się co myśli i jakie ma zdanie na temat, o którym właśnie mówiłeś, prawda?

Przekazuję Wam moje pomysły na fajne jedzenie i chcę wiedzieć, które podobają się Wam najbardziej, które się przydały i jakich przepisów chcecie więcej. Chcę wiedzieć, kim jesteś. Chcę wiedzieć do kogo piszę.

Blog to naprawdę dużo pracy – doceń ją i zostaw po sobie ślad.

Za każdym razem wchodząc na bloga, ściągając ebooka, korzystając z przepisów i nie zostawiając żadnego śladu sprawiasz, że jakiś bloger kulinarny na Świecie jest smutny i przypala mu się jajecznica.

Dlatego proszę Cię, poświęć chwilę i napisz co myślisz!