Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany!

Od dzisiaj blog posiada nowy wygląd. Szablon z którego możecie teraz korzystać jest dużo bardziej przejrzysty, intuicyjny, lepszy w nawigacji i przeszukiwaniu treści. Dużo go chwalę dlatego, że naprawdę przemyślałam jego wybór, co nie jest wbrew pozorom prostym zadaniem (wybór, a nie przemyślenie ;)). Cały proces trwał łącznie ponad dwa tygodnie, ze względu na nasz wyjazd do Anglii, a następnie na Maderę. Najpierw cierpieliśmy na kompletny brak czasu (kilka godzin dziennie w samochodzie), a później na ograniczony dostęp do internetu. Na szczęście teraz już wszystko poukładane, załatwione, a my odpoczywając na Maderze możemy skupić się na tym co naprawdę ważne, czyli blogu.

Nowy szablon daje wiele nowych możliwości, jedną z moich ulubionych jest opcja przeglądania kolejnych wpisów  z widoku jednego konkretnego za pomocą opcji „następny” i „poprzedni” post. Rozbudowane zostało także górne menu, dodałam nowe kategorie, które są oznaką kolejnych zmian na blogu. Chciałabym, żeby blog skupiał się nie tylko na przepisach, ale także na wszystkim co się dzieje dookoła – moich podróżach, przemyśleniach, poradach czy artykułach. Kategorie w menu będą się zmieniać w zależności od naszych wspólnych potrzeb.

Na koniec jeszcze mała prośba o feedback! Będę wdzięczna za wasze zdanie na temat nowego wyglądu, czy jest dla Was intuicyjny? Czy korzystanie z niego jest łatwiejsze niż wcześniej i stanowi czystą przyjemność? A co sądzicie o nowych kategoriach na blogu? Dajcie znać w komentarzach!