Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Niedawno aktualizowałam stronę współpracy na blogu. Właściwie powinno być to miejsce prowadzące do czystej transakcji biznesowej. Ale czy na blogu, miejscu gdzie ujście ma moja pasja, coś może być tylko biznesem, tylko dla kasy? 

Usiadłam i zaczęłam nad tym myśleć. Co napisać? Wstawić statystyki? Wymienić możliwe formy współpracy? Poradników jak to robić jest wiele. Jednak ja czułam, że chce zrobić to po swojemu.

Bloga tworzą ludzie. Oczywiście domyślnym twórcą jest autor to on tworzy główny kontent. Jednak czy blog mógłby istnieć bez czytelników? Osób, które piszą komentarze, dodają swoje opinie, wspierają blogera, stoją za nim murem, wytykają mu też jego błędy i pomyłki (co jest bardzo dobre! Bloger jest tylko człowiekiem i nie jest nieomylny). Czytelnicy na blogu są najważniejsi. A ja bardzo kocham właśnie Was i dlatego postanowiłam na stronie współpracy właśnie o Was napisać, kim jesteście, co lubicie i cenicie. Jeśli macie ochotę zajrzeć i dorzucić swoje sugestię to bardzo zachęcam!

Strona współpracy znajduje się tutaj.

Chciałabym, żebyśmy mieli więcej możliwości do rozmowy. Dlatego pomyślałam, że do Was napiszę tak po prostu. Stąd tytuł tego posta „Pogadajmy”.

Chciałabym się z Wami dzielić moimi przemyśleniami, tym co mnie inspiruje i pcha do przodu. Chciałabym, żebyście poznali mnie lepiej i żebym ja mogła się dowiedzieć kim jesteście Wy.

Dałam temu postowi numerek, jedyneczkę #1 :) Mam nadzieję, że posty moje dla Was, moich stałych czytelników będą pojawiać się cyklicznie. A teraz zapraszam Was na kilka fajnych kolaży i linków :)

 

Co u mnie?

 

8 listopada

urodziny-Collage

8 listopada to mój ulubiony dzień w roku, moje urodziny :) Może po trzydziestce mi przejdzie, ale na razie świętuję. W tym roku urodziny były wspaniałe także dzięki Wam! Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia, które od Was otrzymałam <3 jeśli chociaż połowa się spełni to będzie najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi :) Dostałam też super prezenty. Jednym z nich była wizyta u Pana Amaro, opisałam Wam to doświadczenie w oddzielnej relacji.

Halloween

halloween-Collage

Wiem, że nie wszyscy obchodzą Halloween i bardzo szanuję Wasz wybór. Znajduję czas na refleksję, zadumę i pamięć o Tych, którzy odeszli, jednak bardzo lubię wesołe podejście do przemijania i wyprawianie imprezy z przebraniami, fajnymi gadżetami i dobrym, troche strasznym jedzeniem. W tym roku byłam wiedźmą i połączyłam imprezę Halloweenową z urodzinami. Było super :)

Mała Anula

Dodatkowo musicie wiedzieć, ze ja mam naprawdę straszny charakter. Pracuję nad sobą, jednak niektóre zachowania są bardzo silnie zakorzenione.

Dobrze to oddaje poniższe zestawienie ;)

rules-Collage

Lubicie Franka? :) Myślę, że nie będziecie mieć problemu z odnalezieniem małej Anuli ;)

Trochę inspiracji

Fajne linki

 

I pamiętajcie:

good laugh

 

Zgadzacie się? 

 

 

 A na koniec, mała ściąga i naprawdę piękna grafika:

Screen Shot 2014-08-21 at 21.21.42

 

A u Ciebie? Co słychać?

Pamiętajcie, dużo spracerów, ciepła herbatka, dobra książka i świat od razu piękniejszy!

  Zajrzyjcie też na mój instagram!

Codziennie coś tam wrzucam :)

Dodatkowo zachęcam Was do zapisania się do Newslettera!

Pa!