Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Na początku ciąży miałam wątpliwości, czy w ogóle będę chciała zrobić sesję ciążową. Teraz nie mogę uwierzyć, że mogłam wątpić w jej sens!

Nasza sesja zdjęciowa wyszła przepięknie! Bardzo chciałabym się z Wami nią podzielić. Jednak najpierw chciałabym Wam opowiedzieć jak to wyglądało od początku do końca.

Prawda jest taka, że miałam ogromne wątpliwości, czy w ogóle sesje zrobić. Jasne, że chciałam mieć pamiątkę. Jednak wiecie, pamiątką mogą też być fajne zdjęcia zrobione w trakcie spaceru. A te studyjne, jakoś mnie do siebie nie przekonywały. Bo powiedzmy sobie szczerze:

Gołym ciążowym brzuchom mówimy stanowcze NIE.

Internet aż pęka w szwach od ciążowych zdjęć, które nie powinny nigdy ujrzeć światła innego niż to w zaciszu domu osób na nich przedstawionych.

Para zwykłych Państwa Kowalskich – obejmująca się, mężczyzna całujący ciążowy brzuszek, goła klata Pana Kowalskiego, Pani Kowalska w bieliźnie. 

To wszystko może być piękne, ale podejrzewam że tylko dla samych zainteresowanych. Musimy sobie uświadomić, że nie każdy jest modelem i to co wygląda świetnie w profesjonalnej sesji znanej aktorki, w naszym wykonaniu może wyglądać po prostu śmiesznie.

Dlatego wiedziałam, że nie chcę uwieczniać mojego gołego brzucha na zdjęciach. Jego widok niestety nie był słodki. Chyba, że w nowym, nieznanym mi kanonie urody gdzie za piękne uznawane są rozstępy i nadmierna ilość, co prawda jasnych, ale jednak włosków. Chciałam mieć przyjemność z oglądania tych zdjęć w przyszłości. Możliwość pokazania ich znajomym nie była konieczna, jednak byłoby super gdyby całość wyszła tak, że chciałbym się nią pochwalić.

Nie wstydzić się ciążowych zdjęć, czy to brzmi zbyt pięknie?

Na szczęście jedna z moich koleżanek Magda (www.moaa.plzajmuje się fotografią. Dogadałyśmy się, że to ona wykona naszą sesje.

Przedstawiłam jej moje warunki, łącznie z pokazaniem tego czego nie chcę ;) Dogadywałyśmy się świetnie! Na sesji panowała cudowna atmosfera, było dużo śmiechu i żartów.

Postanowiliśmy zrobić trzy różne stylizacje w innym stylu: romantyczną, zabawną i elegancką.


sesja_ciążowa sesja_ciążowa sesja_ciążowa

Teraz już wiem, że taka sesja to emocje zachowane na całe życie.

 

sesja_ciążowa

 

Za zdjęcia dziękuję wspaniałej Magdzie.