Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Pamiętacie warsztaty, na których byłam w przewidywanym dniu porodu? :) Tutaj link do tamtego wpisu. Wtedy wszyscy bali się, że urodzę w trakcie gotowania. Na szczęście nic takiego się nie stało, a Basia urodziła się dopiero dwa tygodnie później. Jednak co jest najśmieszniejsze, ostatnio zabrałam ją na jej pierwsze warsztaty dokładnie w to samo miejsce – Villa Intrata, organizatorem również był Electrolux.

Warsztaty podobnie jak ostatnio prowadził Maciej Nowicki, który jest wspaniałym szefem kuchni i przemiłym człowiekiem. Miałam również okazję spotkać kilkoro starych znajomych, a także poznać kilka nowych osób!

Tutaj z Zosią z bloga Make Cooking Easier.

warsztaty-electrolux

Tak naprawdę to te warsztaty okazały się dla mnie również rodzinne, oprócz Basi towarzyszył mi też Łuki! Dziękujemy organizatorom za tak ciepłe przyjecie całej naszej wesołej paczki! ;)

Za piękne zdjęcia dziękuję Staszkowi z bloga Kuchenne Wariacje.

warsztaty-electrolux warsztaty electrolux

Tematem przewodnim całego spotkania była rekonstrukcja kulinarna, w której specjalizuje się Maciej. A oficjalnym hasztagiem jest #bakeforsomeone bo fajnie jest upiec coś dla kogoś, szczególnie jeśli jest to nasz ukochany! W trakcie gotowania mogliśmy poznać bliżej sprzęty Electrolux.

Początek warsztatów okazał się niezwykle owocny, mieliśmy okazję przejść się po ogrodach, o które dba Maciej. Opowiedział nam jakie zioła uprawia i do czego ich używa. To była jedyna w swoim rodzaju możliwość spróbowania takich rzadkich okazów! Przyznam Wam się szczerze, że moje zioła rosną od razu suszone ;)

electrolux_villa_intrata_11-5 electrolux_villa_intrata_11-7 electrolux_villa_intrata_11-10 electrolux_villa_intrata_11-11

Co najważniejsze, spotkanie zakończyło się cudownym posiłkiem. Nie trzeba zapraszać mnie dwa razy bym uczestniczyła w takich fajnych akcjach!