Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Wyjazd nad morze – tak postanowiliśmy spędzić nasz ostatni weekend w Polsce przed wylotem na kilka miesięcy do Azji. Razem z moimi rodzicami i Basią wybraliśmy się do Jastrzębiej Góry, to ośrodka Primavera Spa.

Jedzenie nad polskim morzem

Od kilku lat zauważam poprawę w jedzeniu nad morzem, jednak to się odnosi głównie do Trójmiasta. Małe nadmorskie miejscowości nadal oferują głównie smażalnie, jedzenie z mrożonek i zmuszają do wizyt w Biedronce, by przygotować coś w pokoju.

Dlatego gdy zobaczyłam, że w Primavera Spa dostępne jest wyżywienie nie wahałam się, że musimy tam pojechać. I chociaż byłam dobrej myśli, to nie spodziewałam się, że będzie tam aż tak pysznie.

A było – pysznie i zdrowo. Wybór ogromny, świeże owoce i warzywa, z których przygotowywałam sobie sałatki, pieczone warzywa i inne wegańskie rzeczy. Bardzo podobało mi się, że dostępne były ziarna i orzechy oraz waga, żeby sprawdzić jak dużo ich nakładamy.

 

Atrakcje na miejscu

Gdy jadę nad morze dla mnie największą atrakcją jest… morze i oczywiście plaża.

Jednak planując wyjazd nad polskie zawsze podejmujemy ryzyko, że pogoda może być okropna. Sorry, taki mamy klimat ;)

Dlatego tak podoba mi się idea jechania do miejsca gdzie poza bliskością morza i plaży mamy też dostęp do wielu atrakcji dla dorosłych i dla najmłodszych.

Kręgielnia, basen, plac zabaw, boisko, specjalna sala zabaw dla dzieci, a do tego plan dnia wypełniony różnymi ćwiczeniami, wykładami, zajęciami. Naprawdę nie da się nudzić, nawet jeśli na zewnątrz będzie zimno i pochmurnie.

Podsumowując – jeśli macie ochotę na wyjazd nad polskie morze, który będzie na 100% udany to polecam Jastrzębią Górę i Primaverę. My na pewno jeszcze tam wrócimy.

Po więcej szczegółów jak wyglądał nasz wyjazd odsyłam Was do mojego filmu.

 

Strona ośrodka: https://www.primaveraspa.pl/