Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Jak zbudowałam swoją pewność siebie? Co zrobiłam, aby ją wypracować? Nauczyłam się jej, a może się z nią urodziłam? Dostaję od Was masę pytań o to, jak wypracowałam swoją pewność siebie i jak to się stało, że umocniłam ją tak bardzo, że nie boję się sięgać gwiazd. Odpowiedź jest bardzo prosta – musiałam ją sobie wypracować. Nie było to łatwe i nie trwało też kilku krótkich chwil. Pewność siebie to coś, co wymaga wiele wysiłku, ćwiczeń oraz wiary w to, że może nam się udać. Pytań było tak wiele, że postanowiłam zebrać je, przemyśleć i stworzyć kursowyzwanie Zbuduj pewność siebie, w którym każda z nas może wziąć udział. To e-book pełen wiedzy, teorii i ćwiczeń, które nakierują Cię na to, co robić, aby zbudować swoją pewność siebie.

Wskazówki jak zbudować pewność siebie.

Więcej wskazówek i inspiracji znajdziesz na moim Instagramie @anna_sudol

Jak zwiększyć pewność siebie? Uwierz, że możesz to zrobić!

Jak zwiększyć swoją pewność siebie? Przede wszystkim musisz poczuć, że jesteś tego warta! To właśnie nasze kompleksy w dużej mierze powstrzymują nas przed osiągnięciem tego, czego pragniemy. Boimy się tego, co powiedzą o nas inni, że będziemy poddane krytyce, jeśli powinie nam się noga. Mając wysokie poczucie własnej wartości i świadomość tego, że jesteśmy pewne siebie, zdobędziemy szczyty – a przynajmniej pomoże nam to uwierzyć, że jesteśmy w stanie je zdobyć. Musimy przerodzić nasze słabe strony w atuty odbierając “broń” tym, którzy mogliby nas krytykować. Oczywiście mówi się, że nie powinniśmy przejmować się opinią innych ludzi, ale umówmy się – jeśli nasza pewność siebie jest na niskim poziomie, będziemy brać do siebie każde złe słowo, jakie zostanie do nas lub o nas powiedziane.

Co możemy zrobić, aby to zmienić? Pracować nad sobą! Możesz zacząć od tego, aby poczuć się bardziej atrakcyjną w swoich oczach, co pomoże zbudować mocny fundament Twojej pewności siebie. Napisałam kiedyś o tym tekst “Jak poczuć się atrakcyjną?” – możesz przeczytać go tutaj i przetestować wskazówki, jakie w nim znajdziesz.

Jednak przede wszystkim polecam Ci coś, nad czym długo pracowałam. Coś, co pozwoli mi przeprowadzić Cię przez kilka etapów i pomóc w tym, aby zbudować Twoją pewność siebie. Polecam Ci zdecydować się na kursowyzwanie Zbuduj pewność siebie, który w 6 dni pokaże Ci, jak zbudować dobre fundamenty do tego, abyś mogła rozwijać swoją pewność siebie!

Kobieta na plaży w czarnym stroju kąpielowym i białej koszuli.

Więcej wskazówek i inspiracji znajdziesz na moim Instagramie @anna_sudol

Zbuduj pewność siebie – na czym polega kursowyzwanie?

Na czym polega kurswoyzwanie Zbuduj pewność siebie? Przede wszystkim na zbudowaniu Twojej pewności siebie lub umocnieniu jej, abyś sięgała gwiazd i podbijała Świat. Abyś pokonała to, co cię ogranicza i zaczęła spełniać marzenia.

Jak wygląda kursowyzwanie Zbuduj pewność siebie?

 • Trwa przez 6 dni – jeden rozdział kursu przeznaczony jest na jeden dzień, aby każdy znalazł czas na jego przerobienie.
 • Każdy rozdział składa się nie tylko ze szczegółowego omówienia tematu, ale zawiera również afirmacje, które pomogą zmienić nastawienie oraz ćwiczenia, aby przerobić konkretne zagadnienie w praktyce.
 • Codziennie przez 6 dni trwania kursowyzwania na Instagramie @anna_sudol odbędą się live’y z ciekawymi gośćmi (od 01.02.2021 do 06.02.2021). Będę rozmawiała z silnymi, nieustraszonymi kobietami, dla których pewność siebie stała się ich wizytówką. Poznamy ich sposoby, usłyszymy rady – wszystko, co pomoże nam zbudować naszą pewność siebie. Będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami i inspirować innych do działania.

Kupując kursowyzwanie Zbuduj pewność siebie, możesz przerobić je w dowolnym momencie swojego życia, jednak zachęcam Cię, abyś zrobiła to razem ze mną od 01.02.2021 do 06.02.2021, kiedy trwają live’y, gdzie możesz zadawać pytania mi oraz gościom, którzy do nich dołączą.

Jak nauczyć się pewności siebie?

Więcej wskazówek i inspiracji znajdziesz na moim Instagramie @anna_sudol

Pewność siebie – rozdziały, które znajdziesz w kursie:

 • Czym jest pewność siebie? Co oznacza dla Ciebie?

Pierwszy dzień wyzwania poświęcimy na odrobinę teorii. Pomogę Ci zrozumieć, czym dla mnie jest pewność siebie i wypracować swoją własną definicję tego zagadnienia. Od razu zbudujesz dobry fundament, na którym w dalszej części kursowyzwania będziesz budowała swoją pewność siebie.

 • Odzyskaj kontakt ze sobą.

Ten rozdział pomoże Ci zrozumieć, dlaczego Twoja pewność siebie nie jest zbyt wysoka. Odkryjesz, co Cię ogranicza oraz w jakich sytuacjach brakuje Ci pewności siebie, abyś wiedziała, nad czym musisz popracować.

 • Czas na porządki!

W tym rozdziale znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci sobie wszystko ułożyć. To, czego dowiedziałaś się o sobie wymaga uporządkowania, zanim przejdziesz do kolejnego etapu kursu.

 • Jak mieć gdzieś zdanie innych ludzi?

W tym dniu kursowyzwania pokażę Ci, że nie warto przejmować się opinią innych, a nawet można odsunąć te osoby, których zachowania są dla nas toksyczne. Zobaczysz, jak stać się swoim własnym autorytetem i przekuć tę umiejętność w zdolność do nieprzejmowania się opinią innych.

 • Jak przestać się porównywać do innych ludzi?

To rozdział, do którego warto przywiązać bardzo dużą uwagę – przedstawię Ci tam zagadnienie pozytywnej zazdrości i pokażę, że to, co często obserwujemy na Instagramie, często nie jest takie, na jakie wygląda.

 • Doceniaj. Patrz w przyszłość i działaj.

W tym rozdziale pomogę Ci przekuć Twoje słabsze strony w atuty i pokażę jak znaleźć to, co w sobie pokochasz. To moment, aby podkreślić wszystkie cechy, które podbudują oraz umocnią Twoją pewność siebie.

Zbuduj pewność siebie - ćwiczenia, afirmacje, kurs!

Więcej wskazówek i inspiracji znajdziesz na moim Instagramie @anna_sudol

Dla kogo jest kursowyzwanie Zbuduj pewność siebie?

Kursowyzwanie jest dla wszystkich – dla Ciebie, Twojej mamy, siostry lub przyjaciółki. Możesz przerobić go sama lub podarować kurs bliskiej osobie, aby pokazać jej, że może zawalczyć o siebie i wypracować wysokie poczucie własnej wartości. Nawet jeżeli czujesz, że jesteś nieustraszona oraz pewna siebie, to ten kurs może przydać się również Tobie – przećwiczysz techniki i afirmacje, które jeszcze bardziej umocnią to, jak postrzegasz siebie.

A może zastanawia Cię:

 • Dlaczego tracimy pewność siebie?
 • Co daje nam pewność siebie?
 • Czym jest pewność siebie?
 • Czy da się nauczyć pewności siebie?
 • Jak zwiększyć pewność siebie?
 • Jak ćwiczyć pewność siebie?
 • W jaki sposób nabrać pewności siebie?

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w kursowyzwaniu Zbuduj pewność siebie, a część z nich omówimy również na live’ach.

Zbuduj pewność siebie i zrób coś dobrego dla innych!

Tworząc kursowyzwanie Zbuduj pewność siebie chciałam zrobić dla Ciebie coś dobrego, chciałam pokazać, że możesz zdobywać szczyty, jeśli tylko przekroczysz ograniczające Cię bariery. Postanowiłam jednak iść o krok dalej i szerzyć jeszcze więcej dobra, skoro mam taką możliwość. Kupując kursowyzwanie wesprzesz cel charytatywny i pomożesz innym! Wszystkie środki ze sprzedaży Zbuduj pewność siebie trafią w ręce tych, którzy naprawdę ich potrzebują, a Ty otrzymasz wiedzę, jakiej potrzebujesz do umocnienia własnej pewności siebie. Nie czekaj – czas zrobić coś dobrego dla siebie i innych!

Kliknij i kup kursowyzwanie Zbuduj pewność siebie 

Minikurs zbuduj pewność siebie