Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Jakie warzywa i owoce jeść zimą? Jak dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin, gdy w sklepach ciężko dostać ulubione warzywa i owoce? Odpowiedź jest prosta – jedzmy mrożonki! Dzięki temu, że zostały zamrożone od razu po zbiorach, mają tyle samo witamin i mikroelementów, co jedzone w sezonie. Co zrobić gdy mamy ochotę na koktajl z malin w środku zimy?

Moja dzisiejsza propozycja to koktajl z mrożonych malin z dodatkiem rozgrzewającego rozmarynu, który nadaje wspaniały leśny, zimowy aromat.

Dokładny przepis na koktajl z malinami znajdziecie na portalu Hellozdrowie, obejrzyjcie jednak piękne zdjęcia zrobione w trakcie przygotowywania. Pierwszy raz na blogu możecie zobaczyć mnie w całej okazałości i w swoim żywiole!

Koktajl z mrożonych malin Moździerz do rozmarynu Blender do koktajlu z mrożonych malin i bananów. Koktajl malinowy z rozmarynem i bananami Malinowy shake Zimowy shake z mrożonymi malinami koktajl-malinowy-sesja (7 of 24) koktajl-malinowy-sesja (33 of 1)koktajl-malinowy-sesja (9 of 24) koktajl-malinowy-sesja (10 of 24) koktajl-malinowy-sesja (27 of 3)koktajl-malinowy-sesja (11 of 24) koktajl-malinowy-sesja (12 of 24) koktajl-malinowy-sesja (13 of 24) koktajl-malinowy-sesja (19 of 24) Koktajl z malin Koktajl z malin i rozmarynu Koktajl z malinami koktajl-malinowy-sesja (28 of 3) koktajl-malinowy-sesja (29 of 3)

 

Zdjęcia zrobiła bardzo uzdolniona Moaa.